Кошик
1671 відгук

Шановні клієнти, наш сьогоднішній робочий день уже завершився. Наші фахівці з радістю опрацюють усі Ваші замовлення та повідомлення по буднях з 9 до 18 години. З повагою колектив ZooFooD.

+380 (68) 480-84-83
Київстар (Telegram)
+380 (93) 198-57-58
lifecell (Viber)

Як правильно перевозити собаку в машині? Підкажемо!

Як правильно перевозити собаку в машині? Підкажемо!

 

Як правильно перевозити собаку в машині? У більшості випадків собаки обожнюють їздити в автомобілі, але є деякі нюанси і правила перевезення, на які варто звернути увагу. У цій статті ви знайдете відповіді на всі ваші питання по даній темі...

Найважливіше правило те, що собака не повинна створювати перешкод водію і відволікати його при русі. Нерідко саме домашні улюбленці стають винуватцями ДТП, щоб уникнути цього слід більш серйозно підходити до безпечного перевезення тварин. ПДР не забороняє чотириногому другові перебувати на передньому чи задньому сидінні без спеціальних пристосувань. Також, переміщаючись на власному авто мати довідку про здоров'я барбоса з ветеринарної клініки необхідності немає (такий документ необхідний для перевезень громадським транспортом або перебуваючи на території мисливських угідь). Часто співробітники поліції, користуючись неграмотністю громадян, виписують штраф за таке «порушення».

Собаку краще привчати до їзди на автомобілі з щенячого віку, при частих поїздках тварина швидко перестане відчувати страх і стрес, не буде виникати проблем з заколисуванням. Дорослій тварині адаптуватися буде складніше. З самого дитинства треба привчати чотириногого до певних норм знаходження в машині, існують спеціальні пристосування для перевезення. Якщо ж привчати до машини колись, але подорож з вихованцем неминуче, дайте собаці час звикнути до машини ще до поїздки. Ваш чотирилапий друг не повинен боятися авто і тим більше не повинен боятися їзди в машині. Будь-який стрес може обернутися сумно для вас і вашого песика. Не дай Бог тварина почне вести себе агресивно або того гірше спробує знайти вихід...

Клітина або перенесення більше підійдуть для дрібних порід, але це не самий вдалий варіант для тварини, так як простір вийде обмеженим, що призведе до додаткового стресу. Якщо все-таки вибирати саме такий спосіб, необхідно строго враховувати габарити клітини, пес повинен спокійно вставати, перевертатися і лягати в ній. Недорогим і зручним пристосуванням буде автогамак (можна спорудити і самостійно), який створить безпечне місце для комфортного подорожі собаки, і не дозволить її пазурах зіпсувати оббивку сидіння. Самим вірним вибором стане шлея для перевезення, яка кріпиться до ременя безпеки. При ДТП це утримає собаку від вильоту вперед.

Під час руху автомобіля собака не повинна переміщатися по салону, вона повинна бути пристебнута спеціальним ременем. У разі ДТП такий ремінь запобіжить травматизм тварини, а також його безконтрольне пересування по салону і травмування самих пасажирів. Шлея повинна фіксувати тварина на одному місці, але не сковувати його руху.

Якщо тварина не хоче або боїться заходити в салон, використовуйте улюблені ласощі, дайте його тільки після того як собака буде на потрібному місці. Якщо і це не допомагає, сядьте на задньому сидінні і покличте свого улюбленця, в більшості випадку собака без роздумів слідує за господарем.

Корисна порада! Не годуйте собаку за шість годин до відправлення в дорогу, а ось у воді обмежень бути не повинно як до, так і вчасно поїздки. При тривалих подорожах необхідні зупинки – розім'яти лапи і справити природну потребу.

Не допускайте одну з найбільших помилок «собачників», які дозволяють своїм чотирилапим висовувати морду у вікно і гавкати на все, що рухається. Це велика дурість, по-перше, це робить вихованця недисциплінованим, по-друге це зайве увагу до вашого авто, а в-третіх дуже високий ризик травматизму тварини.

Подбайте про чистоту. Якщо ви збираєтеся перевозити собаку в салоні, подбайте про те, щоб песик нічого не зіпсував, нерідко під час стресу або від нудьги собаки можуть почати гризти сидіння або дряпати оббивку. Якщо салон шкіряний, то навіть одна така поїздка може остаточно зіпсувати його. Купіть спеціальний чохол на сидіння, а самої собачці запропонуйте улюблену іграшку або прорізувач.

Перевезення тварини в авто це завжди випробування, оскільки вихованцеві доводиться перебувати у неприродній для себе середовищі. Ваше завдання створити максимально комфортні для собаки умови, проте найголовніше — щоб собака не заважала вам вести автомобіль і ні в якому разі не відволікала вас, створюючи ризик виникнення ДТП.

На цьому у мене все, пишіть ваші міркування з цього приводу, діліться досвідом як ви перевозите свою собаку і на які хитрощі йдете для того, щоб подорож з твариною не перетворилася на тортури.

Рекомендую подивитися відео про те як правильно перевозити собаку у авто:

 

СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ? ПОДІЛІТЬСЯ НЕЮ З ДРУЗЯМИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ МЕРЕЖАХ:

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner