Кошик
1301 відгук
+380 (68) 480-84-83
Київстар (Telegram)
+380 (93) 198-57-58
lifecell (Viber)

10 ознак того, що ваш собака щасливий

10 ознак того, що ваш собака щасливий

Як дізнатися, що у собаки все гаразд? Це просто – щасливий собака активний фізично та інтелектуально. Все чудово, якщо чотирилапий друг не нудьгує, господар приділяє їй багато уваги – спілкується, дресирує. Обидва раді весело провести час разом. Слід згадати і правильне харчування. Якісна їжа необхідна для фізичного здоров'я та добробуту тварини. Настрій собаки також залежить від рівня гормонів.

Оскільки предки собак були вовками, вони схожі прийоми спілкування: собаки «розмовляють» з допомогою мови тіла і звуків. Усі собаки – незалежно від цього, мають вони довгу чи коротку морду, довгий чи короткий хвіст – висловлюють свої емоції однаково. Однак слід враховувати, що деякі породи можуть бути неправильно зрозумілі іншими собаками через їх трохи іншого зовнішнього вигляду, наприклад, через купований хвіст.

Собача посмішка – це наслідування людини. Скалити зуби для вовка - означає проявити агресію. Собаки ж пристосувалися спілкуватися зі своїми господарями інакше. Показати зуби в «усмішці» для них означає привітання.

Є й інші способи зовнішнього прояву собачих емоцій, які показують, що ваш вихованець щасливий. Ось десятка таких ознак, які демонструють повне щастя:

 

1. Собака махає хвостом

собака махає хвостом

Коли собака щаслива, вона махає хвостом зліва направо. Кут відхилення становить понад 120 градусів. У собаки з коротким, купованим або закрученим хвостом, рухається при цьому вся спина, наче звиваючись.

 

2. Очі стають більшими

щаслива собака

Широко розплющені очі собаки висловлюють радість. Також і людина, коли бачить щось прекрасне, довгоочікуване, кохане, розплющує очі якомога ширше. Можна побачити по очах, наскільки радіє собака, як щаслива - вони блищать і сповнені життя, отже, у тварини все чудово.

3. Вертиться біля хазяїна

собака спілкується з господинею

Особливий, трохи пританцьовуючий крок, розслаблений хвіст, що розмахує, злегка притиснуті вуха - типова ознака того, що собака відчуває щастя від зустрічі з вами.

4. Вираз крайнього захоплення

собака в захваті

Радісне хвилювання вище за середнє, захоплення – виявляються в стрибках, бігу по колу, короткому гавканні. Собака дає зрозуміти, що вона відчуває велику радість.

5. Запрошення до гри

собака грає з господарем

Коли у собаки все добре, вона явно налаштована пограти і просто починає «божеволіти». При цьому намагається спровокувати господаря на гру. Наприклад, підстрибує з піднятими вгору передніми лапами, щоб запросити господаря «побитися» разом, заразити його своїм ентузіазмом.

6. Вся увага – на господаря

собака любить свою сім'ю

Якщо собака щаслива, має гарний настрій, вона концентрує увагу на членах своєї людської сім'ї. Виражає радість від присутності людей, прагне взяти живу участь у спільних веселощах та спілкуванні.

7. Дуже любить обійматися

собака любить обійматися

Собака показує своє щастя природним чином - намагається, вставши на задні лапи, обійняти господаря передніми. Особливо це проявляється, коли людина стає поруч із нею навколішки. Якщо господар сидить, то прагне влаштуватися поряд і покласти йому голову та передні лапи на стегно чи плече.

8. Шукає близькості з господарем

собака спілкується з господарем

Бажання собаки завжди бути поруч із господарем – ознака того, що їй дуже добре з ним. Коли собака приходить до вас, щоб просто спокійно полежати поруч, у вас в ногах, трохи подрімати при цьому, означає, що вона почувається в безпеці і просто щаслива.

 

9. Дає лапу

собака дає господареві лапу

Цей жест може означати якесь прохання чи спробу заспокоїти свого господаря, висловити своє співчуття. Коли собака відчуває щастя, вона може це показати, подавши свою лапу. Немовби каже, що хоче залишатися завжди з вами.

10. Радо зустрічає біля дверей, коли ви повертаєтеся додому

Ви відкриваєте вхідні двері і бачите, як собака радісно кидається до вас, виляючи хвостом, скигляючи, гавкаючи, стає на задні лапи – вона просто щасливо вас бачить. Вона з нетерпінням чекала на вас навіть тоді, коли ви відлучилися всього на кілька хвилин. Її радість здається безмежною, наче вона не бачилася з господарем цілу вічність. Звичайно, це ознака того, наскільки тварина цінує ваші стосунки і як ви щасливі разом

Ми бажаємо вам і вашому чотирилапому члену сім'ї великого щастя та радості. На вас позитивно впливає той факт, що ваш собака почувається добре. Тому що її радість та гарний настрій дуже заразливі. Ніщо інше так не підвищує градус вашого настрою, як позитивний настрій вашого собаки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner