Кошик
1613 відгуків

Шановні клієнти, наш сьогоднішній робочий день уже завершився. Наші фахівці з радістю опрацюють усі Ваші замовлення та повідомлення по буднях з 9 до 18 години. З повагою колектив ZooFooD.

+380 (68) 480-84-83
Київстар (Telegram)
+380 (93) 198-57-58
lifecell (Viber)

Правильне годування кішок і кошенят

Правильне годування кішок і кошенят

В даному розділі Ви знайдете інформацію про те, як правильно годувати Вашого вихованця. Також зможете знайти відповіді на такі питання: від чого ж залежить харчування кішки, ніж правильно годувати кошеня і дорослу кішку, яким має бути годування місячних кошенят, якими ласощами варто побалувати Вашу кицю, а якими не стоїть і багато іншого.

  • Годівлю дорослої кішки
  • Чим годувати кошеня
  • Харчування залежить від породи
  • Харчування залежить від характеру кішки
  • Якщо кішка відмовляється їсти
  • Ласощі для кішки

У Вас в будинку з'явився кошеня, звичайно, Ви, напевно, відразу ж подумали про те, чим Ви його будете годувати і поїти. Адже саме від того наскільки збалансоване харчування, залежить здоров'я дорослого вихованця.

Кошеня до півтора-двох місяців краще всього, якщо буде вигодовувати кішка - мати молоком. Якщо такої можливості немає, можете купити в будь-якому зоомагазині замінник котячого молока і давати його з пляшки з соскою кошеняті, розбавляючи водою.

З першого місяця життя кошеня у його раціон поступово вводите терту курятину та яловичину. Також починайте давати йому кисломолочні продукти, такі як сир, сметану, кефір, кисле молоко. Дуже корисна для кошенят суміш, приготована з яєчного жовтка і молока.

Після того, як кошеня досяг віку двох місяців, він може харчуватися вже самостійно. Всі нові продукти вводите поступово, не змішувати їх один з одним.

З першого по третій місяць вихованця вже можна годувати кашами з крупи з додаванням овочів. Тільки пам'ятайте, що годування рибою, кашами і м'ясом необхідно чергувати. Їжа у тварини не повинна бути дуже гарячою або холодною.

Можна також почати привчати кошеня до кормів, краще, звичайно, почати з вологих консервів, а потім перейти на сухі або ж залишитися на вологому кормі. Тільки врахуйте, що в перший час сухий корм необхідно розмочувати у воді для того, щоб кошеняті було легше його жувати.

Кошеня, вік якого від півтора до двох місяців, потрібно годувати п'ять разів на добу. Так як вік 1-3 місяці є дуже важливим віком для подальшого розвитку.

Вже до шести місяців кошеня набирає близько 75-85% свого остаточного ваги і тому його можна буде перевести на їжу для годування дорослої кішки, наприклад, повністю перейти на годування кішок сухими кормами. Якщо Ваш вихованець відстає в розвитку, то можна продовжувати його годувати їжею для кошенят.

У кошеняти до п'яти-шести місяців починають рости корінні зуби, тому Ви можете давати великі кістки для того, щоб полегшити прорізування зубів. Ні в якому разі не давайте підростаючому кошеняті солодощі – цукерки, морозиво та інше.

Харчування кошеня узгодьте з ветеринаром, він обов'язково підкаже, чим краще годувати, а також порадить вітамінні і мінеральні добавки.

Для звикання до нової їжі вихованцеві знадобиться близько двох тижнів, тому постарайтеся, щоб зміни в раціоні кошеня були поступовими. А в шість-сім місяців його можна буде годувати два-три рази в день, з року годувати кошеня два рази в день.

Что касается того, какое количество в граммах пищи нужно давать котенку, то можно ориентироваться на следующие показатели. Для питомца в полтора-два месяца, как раз в тот период, когда он активно растет и развивается, норма еды в день составляет примерно от 120 до 150 граммов, с трех до шести месяцев это количество можно увеличить от 180 до 240 граммов, старайтесь днем давать не менее 40 граммов мяса.

В период от шести до девяти месяцев дневная норма должна быть примерно от 200 до 250 граммов, этот период важен для котенка. После года можно кормить два раза в день, норма пищи для него будет от 150 до 200 граммов.

Если Вы стали замечать, что котенок отказывается от пищи, то обязательно обратитесь к ветеринару. Отказ от пищи может говорить о том, что Ваш питомец болен. Одним из ключевых моментов является следующий момент: у котенка должна быть чистая миска со свежей водой для питья, а в отдельной миске свежая вкусная пища.

Слід звернути особливу увагу на годування котів і кішок після стерилізації. Вони найбільш схильні до різних захворювань після цієї процедури, тому раціон харчування має бути збалансованим таким чином, щоб не спровокувати сечокам'яну хворобу, захворювання желудчно-кишкового тракту та інших систем організму.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner