Кошик
1375 відгуків

Шановні клієнти, наш сьогоднішній робочий день уже завершився. Наші фахівці з радістю опрацюють усі Ваші замовлення та повідомлення по буднях з 9 до 18 години. З повагою колектив ZooFooD.

+380 (68) 480-84-83
Київстар (Telegram)
+380 (93) 198-57-58
lifecell (Viber)

Pro Plan

Про кормах Pro Plan

При погляді на здорову собаку або кішку стає очевидною користь харчування їжею вищої якості.

Саме тому до складу кормів Pro Plan входять тільки інгредієнти вищої якості, що забезпечують Вашому вихованцеві довге життя і здоров'я. Розроблені ветеринарами і дієтологами компанії корм Purina Pro Plan містять комбінацію незамінних поживних речовин в пропорціях, які забезпечують оптимальне функціонування захисних систем Вашого вихованця.

Результатом наукових досліджень є повнораціонний корм, що забезпечує природний захист на всьому протязі життя.

 

Про компанію Nestle Purina


Місія Purina – робити життя домашніх у всьому світі краще. Ми пристрасно віддані своїй справі, тому ось вже 80 років ми працюємо на благо домашніх тварин і їх господарів, проводячи дослідження і розробляючи нові продукти. Ми все пильніше вивчаємо потреби власників домашніх тварин у всьому світі, забезпечуємо їх тварин інформацією, даємо поради і ділимося з ними власним досвідом. Сьогодні компанія Purina – одна з найбільших компаній, що виробляє товари для догляду за тваринами. Наше незмінне кредо: присвятити життя тваринам. Ми допомагаємо зробити життя домашніх вихованців легше і радісніше, подібно до того, як вони привносять радість у наше життя

 

НАШІ ЦІННОСТІ

Ми пристрасно любимо тварин.
Вони поділяють з нами життя, визначають наші цілі, займають наші думки. Ми ніколи не втомлюємося спостерігати за ними, ми намагаємося краще зрозуміти їх, намагаємося поліпшити їхнє життя так само, як вони покращують наше.


Пристрасна любов до тварин і відданість своїй справі – ось відмінні риси Purina, що роблять її унікальною компанією. Наша любов до тварин дає нам стимул працювати далі, вона ставить перед нами завдання і винагороджує за їх рішення. Наша робота дає нам можливість щодня змінювати якість життя домашніх тварин та їх власників. Компанія Purina останні 80 років вважається безперечним лідером в області наукового підходу до змісту і харчування домашніх тварин. Наші експерти – дієтлікарі, розробники рецептур, ветеринари, зоопсихологи постійно відкривають нові шляхи, що допомагають зробити життя домашніх вихованців краще, здоровіше, щасливіше і триваліше. Ніхто не вкладає більше коштів на дослідження і розвиток бізнесу і ніхто не зробив більше відкриттів у цій галузі, ніж наша Компанія.


Сегодня Purina – одна из лидирующих компаний по уходу за животными, выпускающих самые известные, самые любимые бренды питания для домашних питомцев. Некоторые бренды знакомы многим поколениям любителей животных. Каждый продукт – результат последних достижений работы над его качеством, вкусом и питательной ценностью. Линейка нашей продукции разрабатывается так, чтобы каждый питомец (и хозяин!) получал от максимальную пользу – будь то рецептура питания, вид корма или способ упаковки; мы учитываем также возраст и образ жизни каждого питомца. 


Страсть к животным – это больше чем выпуск наилучшей продукции для домашних питомцев. Мы верим, что наша преданность делу должна находить выражение в поступках, а не в словах. Purina – постоянный член сообщества любителей животных, Компания поддерживает все инициативы, направленные на улучшение жизни животных, участвует в деятельности благотворительных организаций и сообществ, пропагандирует разумное и ответственное отношение к домашним животным как в Великобритании, так и во всем мире. 
Наша мета – постійне підвищення стандартів турботи про тварин, підтримки домашніх вихованців та їх власників, обмін досвідом і розуміння того, що ми задаємо тон турботи про тварин в XXI столітті.

 

Purina. Ми прагнемо покращити життя домашніх вихованців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner