
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: C2058233
Металева клітка для собак в авто Croci 92*63*72 см (оцинковка) 1 двері
6 459 ₴
5 490,15 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 198-57-58Viber
Клітка для транспортування собак у машині — чудовий, легкий у догляді за альтернативним засобом. Ці клітини зручні, і собака може стежити за ними навколо. Нахилна стінка дозволяє оптимально використовувати простір всередині клітини і ідеально підходить для розміщення в автомобілях зі скошеним багажником.
Покладіть у клітину скляну ковдру і вона перетвориться на додаткове місце відпочинку для вашого собаки. Клітина для трансПереноска Croci має широку дверцяту, яка легко закривається і дозволяє вашій собаці вільно входити всередину.
Щоб вибрати клітинку для безпечного перевезення, просто виміряйте багажник вашого автомобіля і замовте клітку відповідного розміру. А якщо ви вирішите не брати вашого вихованця з собою в подорож, клітина завжди можна скласти, таким чином вона не буде займати багато місця в будинку.
Комплектується пластиковим піддоном з надпрочного матеріалу, який легко мити.
Розмір:
Ширина - 92 см
Глибина - 63 см
Висота - 72 см
Виробник:
Croci, Італія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Croci |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 920 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Транспортна клітка |
| Вид тварин | Собаки |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 5 490,15 ₴

