
-15%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: C2058447
Металева клітка для собак Croci 116*77*86 см (оцинковка) 2 двері
9 104 ₴
7 738,40 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 480-84-83
Київстар (Telegram)
- +380 (93) 198-57-58Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клітина від італійської компанії Croci ідеально підходить для подорожей з розплідником на далекі відстані. Крім того, вона забезпечує безпечне і безпечне місце в домі для сну собаки. Дуже зручний для розміщення собаки на виставці.
Клітина легко збирається без використання інструментів. Спеціальна конструкція замків запобігає довільному відкриттю передней і бічних дверей.
Комплектується пластиковим піддоном з надпрочного матеріалу, який легко мити.
Товщина каркасів 4,2 мм, товщина прутлів всередині каркаса 3,5 мм, поперечних 2,7 мм.
Розмір:
Ширина - 116 см
Глибина - 77 см
Висота - 86 см
Виробник:
Croci, Італія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Croci |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Довжина | 1160 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Метал |
| Вид | Транспортна клітка |
| Вид тварин | Собаки |
- Ціна: 7 738,40 ₴

