
-5%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5904
Переноска для гризунів Trixie «Pico» 30*21*23 см (кольори в асортименті)
629 ₴
597,55 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 480-84-83
Київстар (Telegram)
- +380 (93) 198-57-58Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• пластик
• відкривається зверху
• 2 ручки для перенесення
• спеціальні прорізи для оптимальної циркуляції повітря
• кольори в асортименті
Увага! Бажаний колір товару, будь ласка, зазначайте в коментарі до замовлення
Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Гризуни |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 210 мм |
- Ціна: 597,55 ₴







