Кошик
1253 відгуків

Шановні клієнти, наш сьогоднішній робочий день уже завершився. Наші фахівці з радістю опрацюють усі Ваші замовлення та повідомлення по буднях з 9 до 18 години. З повагою колектив ZooFooD.

+380 (68) 480-84-83
Київстар (Telegram)
+380 (93) 198-57-58
lifecell (Viber)

Акваріуми

Навіть невеликий акваріум може додати приміщенню особливу затишну атмосферу. Куточок підводного царства можна створити в будинку, офісі, кафе, холі. Акваріуми привертають увагу, дозволяють заспокоїтися, зняти нервове напруження. Спостереження за підводними мешканцями – прекрасний релакс.

Якщо ви вирішили купити акваріум, потрібно визначитися, хто житиме в ньому. Відповідно до виду тварин потрібно буде вибирати водоймище:
• для рибок;
• для черепахи;
• для равликів;
• для креветок;
• для півня;
• для створення саду з підводних рослин.

Потім визначтеся з місцем, де буде розташовуватися акваріум і подумайте, якої форми водоймище необхідне. У нашому магазині ви зможете знайти ємності різного об'єму найрізноманітніших форм: прямокутні, круглі, кутові, панорамні із закругленим переднім склом, у формі трапеції, келиха, куба.

Прямокутні акваріуми – класика, яка доречна у будь-якому приміщенні та підходить для риб, черепах, може використовуватись як тераріум. Прямий маленький – до 50 літрів – ідеальний для креветок, равликів, кількох риб невеликого розміру. Його можна поставити на стіл, тумбу, на робоче місце – куди завгодно. Однак пам'ятайте, що маленький акваріум потрібно більше доглядати.

Морські прямі акваріуми відрізняються великими розмірами і дають змогу спостерігати за мешканцями підводного царства як поблизу, так і здалеку.

Моделі з переднім склом-лінзою також бувають різного обсягу. Вони трохи спотворюють розміри підводних жителів, у такій водоймі вони здаються більшими, а сам акваріум – глибшим.

Кутові акваріуми компактні, займають трохи місця в кутку кімнати та дозволяють спостерігати за рибами з будь-якої частини приміщення. Це ж стосується і моделей у формі «трапеція» – бічні прозорі грані дають можливість бачити риб з різних точок.

Круглий акваріум зазвичай не великий, до 20 літрів, але дуже декоративна водойма. Їх рекомендують для півників, золотих рибок, зграйних риб у невеликій кількості.

Але найголовніше при підборі акваріумів, чи то домашні чи офісні, – обсяг!

Як вибрати об'єм

Акваріум рідко буває занадто великий, але часто виявляється маленьким. Не заощаджуйте на розмірах, адже саме від кількості простору залежить якість життя ваших улюбленців.

Якщо ви хочете завести маленьких рибок, то об'єм води має становити щонайменше 2 літри на одну рибку. Для великих порід слід відразу виділяти простір із розрахунку 1 л води на 1 см тіла вихованця.

В акваріумах великого обсягу рибки швидше зростають. Звичайно, гуппі не перетвориться на цихлазому, але золоті рибки виростуть швидше і будуть більшими і дуже красивими.

Акваріуми для черепах повинні бути по довжині не менше, ніж у 5 разів більше довжини черепахи, а по ширині – в 2,5 рази більше. Якщо черепашок дві, то обсяг потрібно збільшити на 20-30%.

Об'єм «будиночка» для ахатин потрібно вибирати з розрахунку 10-15 літрів на один равлик. Вибирати модель потрібно одразу з кришкою. По-перше, вона захищатиме ґрунт від пересихання і утримуватиме оптимальну атмосферу в акваріумі, а по-друге, не дасть активним особам вибратися та вповзти у невідомому напрямку.

Новачки-акваріумісти хвилюються, що не зможуть впоратися з великою водоймою, за ним складно доглядати. Насправді акваріуми об'ємом понад 100 літрів значно простіші у догляді, і вихованці в них живуть у більш комфортних умовах. У великих акваріумах немає різких перепадів температур, вода забруднюється значно повільніше, рибам простіше вибрати місце з оптимальним освітленням. Також у просторій домашній водоймі більше можливостей реалізувати дизайнерські задуми: розмістити рослини, декоративні елементи, вдало приховати фільтр та компресор.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner