Кошик
1359 відгуків

Шановні клієнти, наш сьогоднішній робочий день уже завершився. Наші фахівці з радістю опрацюють усі Ваші замовлення та повідомлення по буднях з 9 до 18 години. З повагою колектив ZooFooD.

+380 (68) 480-84-83
Київстар (Telegram)
+380 (93) 198-57-58
lifecell (Viber)

Запасні частини та аксесуари до акваріумів та ставків

Акваріумістика стартує не з покупки риб, а з вибору місця в будинку для встановлення акваріума. Поставитися до цього варто з особливою увагою, адже рухати конструкцію, наповнену водою, практично неможливо.

Перше правило акваріумістики таке: не варто розміщувати акваріум біля батарей опалення або безпосередньо біля вікна - рибки можуть страждати від перегріву, а пряме сонячне проміння активізує зростання шкідливих для екосистеми водоростей. При цьому помірне природне освітлення корисне для мешканців водойми. Крім того, очевидно, що акваріум повинен прикрашати інтер'єр і стояти так, щоб вам було зручно спостерігати за його мешканцями.

Перевірте, чи є в обраному місці розетка, щоб підключити всі потрібні для акваріума прилади. Якщо планується ємність великого обсягу, продумайте, яким чином ви мінятимете воду в разі потреби.

Потім необхідно визначитися з самим акваріумом – його обсягом та формою. І тут акваріумістика радить: що більший обсяг акваріума, то легше в ньому підтримувати рівновагу і тим простіше догляд за ним. Але знайомитись з акваріумістикою краще на ємності невеликого обсягу. Тумба або підставка для акваріума мають бути надійними та стійкими. Якщо ви плануєте використовувати меблі, що є в будинку, захистіть її від подряпин і неминучого попадання вологи спеціальним піддоном.

Після цього настає ще один важливий етап - підбір обладнання для домашньої акваріумістики.

Для нормального функціонування екосистеми необхідні такі товари для акваріумістики:
• освітлювальні прилади;
• фільтри;
• компресори та помпи;
• обігрівачі.

Їх вибір залежить від типу вашого акваріума, його обсягу, дизайну та інших факторів. Серйозне захоплення акваріумістикою вимагатиме більш просунутих та цікавих акваріумних пристроїв. Але тим більше вражаючим буде результат!

Крім обладнання, необхідно придбати спеціальні акваріумні інструменти. Акваріумні аксесуари потрібні для:
• чищення акваріума та ґрунту;
• годування риб та інших мешканців акваріуму;
• пересадки та транспортування риб;
• контролю температури в акваріумі;
• догляду за рослинами та ін.

Не обійтися при запуску домашнього акваріума та підтримання життя в ньому та без спеціальних засобів для догляду. Сучасна акваріумістика використовує широкий спектр препаратів, які роблять водопровідну воду придатною для життя та зростання риб, борються з водоростями, доглядають рослини, підтримують баланс біологічного середовища. Окрема група товарів для акваріумістики – це корми, вітаміни та ліки для різних видів риб. Вони також представлені в нашому інтернет-магазині.

Звичайно ж, в акваріум потрібно помістити ґрунт. За правилом акваріумістики: чим менше частка грунту, тим тоншим має бути його шар, інакше порушується газообмін. Грунт із частинками менше 1 мм непридатний для акваріумів. Підходящі для акваріумістики ґрунти та субстрати ви можете знайти у відповідному розділі нашого магазину. Є серед пропонованих товарів і декоративні елементи для акваріумістики – фони, каміння, корчі, штучні рослини, кораблі, що затонули, та інші декорації.

Усі необхідні товари для акваріумістики випускають бренди з України, Німеччини, Польщі, Китаю. Вибір досить широкий, так що ви зможете облаштувати домашній акваріум так, щоб він вимагав мінімального догляду, радував око, а всі його мешканці були здорові та активні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner