Кошик
1377 відгуків

Шановні клієнти, наш сьогоднішній робочий день уже завершився. Наші фахівці з радістю опрацюють усі Ваші замовлення та повідомлення по буднях з 9 до 18 години. З повагою колектив ZooFooD.

+380 (68) 480-84-83
Київстар (Telegram)
+380 (93) 198-57-58
lifecell (Viber)

Корм для риб

Як і всім на землі живим організмам рибкам та креветкам потрібна їжа. Корм для акваріумних риб можна умовно розділити на сухий, живий, заморожування і корм, приготований промисловим шляхом.

Найнебезпечніший для годівлі вважається живий корм для риб, він може бути переносником великої кількості різних інфекцій та захворювань акваріумних риб. Тому рекомендується максимально обмежити годування рибок живим кормом, нехай навіть і перевіреним. Живий корм можна висушити чи заморозити. При заморожуванні гине більшість шкідників та бактерій, і при цьому практично не втрачається зовнішній вигляд та смак корму. Тому живий корм для риб все ж таки краще заморожувати, ніж сушити.

Ідеальним варіантом, звичайно, вважається спеціально розроблений та приготовлений у заводських умовах корм. Зараз відома велика кількість різноманітних сухих заводських кормів. Серед найпопулярніших виробників можна назвати німецькі Tetra та чеський Dajana. Серед українських виробників також можна назвати таких як Акваріус та корми для риб ТМ Природа.

Загалом, вибір корму - це справа кожного і переваги тут можуть бути найрізноманітніші, як і фінансові можливості або переконання. Тому щось конкретне ми радити не будемо. Єдине - це по можливості не годувати акваріумну рибу живим кормом, щоб уникнути захворювань та інших неприємних наслідків.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner