Кошик
1366 відгуків

Шановні клієнти, наш сьогоднішній робочий день уже завершився. Наші фахівці з радістю опрацюють усі Ваші замовлення та повідомлення по буднях з 9 до 18 години. З повагою колектив ZooFooD.

+380 (68) 480-84-83
Київстар (Telegram)
+380 (93) 198-57-58
lifecell (Viber)

Amity

PET FOOD REALY (Справжній корм для домашніх тварин).
Amity - це нова концепція харчування для домашніх тварин. При підтримці великої групи виробників сухих кормів для собак і кішок Amity починає входити в країну і на міжнародний ринок як надійний і конкурентоспроможний бренд. На першому плані технологічної інфраструктури для виробництва Amity є екструзійна лінія, найбільша і сучасна в галузі на міжнародному рівні. З виробничою потужністю 20 тонн на годину і оптимізований для виробництва великих кількостей кормів економ діапазону і середнього.

Amity "народився" з-за необхідності запропонувати щось краще для ринку кормів для домашніх тварин. Після об'єднання 4-х найбільш важливих брендів в галузі, Amity стає новою концепцією ринку, і наш продукт явно має два конкурентні переваги і універсальність: асортимент Premium і Eco-line.

PET FOOD REALY (Справжній корм для домашніх тварин) - це наша декларація про наміри. Союз між твариною і людиною - це причина нашого існування. Довіра, чесність і дружба - це двигун бренду, який був заснований з метою запропонувати краще для тих, хто заслуговує кращого: домашніх тварин!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner