
Новинка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: C6020452
Дряпка стовпчик на підставці з лежанкою 40*40*52 см Croci Lilium
2 868 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 480-84-83
Київстар (Telegram)
- +380 (93) 198-57-58Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плюш у поєднанні з натуральними матеріалами – очеретом та сизалем – є новим оригінальним рішенням для створення затишних комплексів для кішок.
Кігтеточка стійка завдяки металевому каркасу в основі та стовпчиках.
Іграшки у вигляді пір'я на гумці привернуть додаткову увагу Вашої кішки.
Подушка у верхній лежанці витягується, її можна випрати.
Колір: шоколадний.
Матеріал: плюш, очерет, сизаль.
Розмір: 40*40*52 см.
Країна-виробник: Італія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Croci |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 2 868 ₴







