
Новинка
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VR06//1127
Лежанка для собак Milord JELLYBEAN XL 95*70*22 см (чорний)
2 911 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 480-84-83
Київстар (Telegram)
- +380 (93) 198-57-58Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен домашній улюбленець любить поніжитися на господарському ліжку, особливо без власників, але це приносить незручність людям, оскільки тварини залишають свою вовну, бруд, а іноді, навіть рвуть ліжко. Щоб цього не відбувалося, кожному вихованцю потрібно виділити окреме спальне місце та привчити його там відпочивати. Виберіть лежанку для свого улюбленця виходячи з його розмірів та уподобань, подбайте про його затишок та комфорт.
М'яка, тепла та зручна лежанка сподобається вашому вихованцю, а його стильний дизайн прикрасить будь-який інтер'єр.
Прання при температурі 30 °C
Розмір: 95*70*22 см
Виробник: Milord, Італія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milord |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Розмір породи тварин | Гігантські, Великі |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 700 мм |
- Ціна: 2 911 ₴

