
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VR06//3039
Лежак для собак Milord GELATO S 50*38*19 см (бордовий)
948 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 480-84-83
Київстар (Telegram)
- +380 (93) 198-57-58Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен домашній улюбленець любить поніжитися на господарському ліжку, особливо без власників, але це приносить незручність людям, оскільки тварини залишають свою вовну, бруд, а іноді, навіть рвуть ліжко. Щоб цього не відбувалося, кожному вихованцю потрібно виділити окреме спальне місце та привчити його там відпочивати. Виберіть лежанку для свого улюбленця виходячи з його розмірів та уподобань, подбайте про його затишок та комфорт.
М'яка, тепла та зручна лежанка сподобається вашому вихованцю, а його стильний дизайн прикрасить будь-який інтер'єр.
Прання при температурі 30 °C
Розмір: 50*38*19 см
Виробник: Milord, Італія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milord |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Бордовий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 190 мм |
- Ціна: 948 ₴

