
Топ продаж
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: O6072412
Гніздо для птахів з бамбуку 8*9,5*12 см Croci
138 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 480-84-83
Київстар (Telegram)
- +380 (93) 198-57-58Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гніздо ідеально підходить для створення місця для гніздування. Сконструйовано спеціально для невеликих екзотичних птахів із натурального матеріалу.
Має зручне кріплення, завдяки якому гніздо легко встановити в клітині.
Створить ілюзію природного висиджування пташенят.
Матеріал: бамбук.
Розмір: 8*9,5*12 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Croci |
| Країна виробник | Італія |
| Тварина | Птахи |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 138 ₴

